Říha-yachting

Dovolená na jachtě

Relaxační plavba na jachtě po Lipenské přehradě


Co vás čeká

Plavba na plachetnici po Lipně s doprovodem zkušeného kapitána, který vám bude i průvodcem po krásách Lipenské přehrady. Před vyplutím se podává aperitiv. Po vyplutí od moderního mola si krásně zaplachtíte, můžete zakotvit v liduprázdné zátoce s koupáním a sluněním na palubě, ideální prostor na bouchnutí láhve sektu, která na vás čeká, prostě krásný zážitek z plavby spojen s relaxací.

Navíc si můžete osvojit základy jachtingu a vyzkoušet si řídit plachetnici. To vše zakončíte při plavbě do přístavu nádherným západem slunce, který dobarví tu nádhernou atmosféru.


Délka

8 hodin, 9:00 - 17:00 nebo 12:00 - 20:00

V případech objednání déle než 10 pracovních dní před akcí upřednostňujeme plavby ve všední dny.


Lokalita

Lipno, vyplouvá a vrací se z moderního mola v malebné zátoce ve Frymburku.


Počet osob / cena

2 os. / 4 400,- Kč

3 os. / 4 400,- Kč

4 os. / 4 400,- Kč


Storno poplatek

Úplné zrušení rezervace více než 5 pracovních dnů před termínem - 50% ceny

5 pracovních dnů a méně - 100% ceny

Při dohodě jsme schopni přesunout termín nejpozději však 24 hodin před začátkem samotného zážitku a to tak, že sami určíme několik volných termínu, ze kterých si muže klient vybrat.


Sezóna/počasí

Od 1.5. do 30.9.

Květen a září je převážně větrno s chladnějším počasím, ideální pro adrenalinový jachting,v létě fouká převážně slabý vánek a podmínky jsou spíše na koupání, ideální relaxace. Plavíme se za každého počasí, vyjma trvalého deště a větru o síle nad 15m/s.


Balíček obsahuje

Aperitiv na přivítanou, láhev sektu nebo vína, káva, čaj.

Pobyt na lodi s kompletním vybavením např. záchranné prostředky, vařič+líh, splachovací WC, atd., kompletní zázemí přístaviště WC, sprchy, parkoviště, a veškerý servis na molu.

Služby kapitána.

Pohonné hmoty.


Balíček neobsahuje

Dopravu do přístavu, stravu.


Oblečení

Mějte na paměti, že muže celý den svítit slunce pak se hodí opalovací krém, sluneční brýle, pokrývka hlavy nejlépe s kšiltem a samozřejmě plavky, v opačném případě uvítáte nepromokavou bundu a kalhoty, boty nejlépe s bílou podrážkou.

 

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení věkové hranice, průměrné pohybová zdatnost (zvládne to každý). Za děti do 18 let nesou plnou odpovědnost rodiče.


K balíčku je možné přiobjednat

Pití na lodi - pivo, víno, limo, lehké občerstvení formou obložených talířů.


Zajímavosti okolí

Městečko Lipno nad Vltavou s letní bobovou dráhou, lanovým parkem a krytým bazénem vzdálené 7km autem nebo na kole či kolečkových bruslích po cyklotrase kolem Lipna.

Nádherné městečko Český Krumlov s okouzlující architekturou a spoustou památek (v seznamu UNESCO).

Čertova stěna mezi Loučovicemi a Vyšším Brodem.

Rozhledna Vítkův kámen na kopci Svatý Tomáš.