Říha-yachting

Dovolená na jachtě

Víkendové jachtařské dobrodružství na Lipně

Co vás čeká

Plavba na plachetnici po Lipně s doprovodem zkušeného kapitána, který vám bude i průvodcem po krásách Lipenské přehrady. V pátek večer po nalodění asi nikdo neodmítne příjemné posezení v jedné z mnoha krásných restaurací v městečku Frymburk, nedaleko moderního plně vybaveného přístavu a seznámení s kapitánem a předpokládaným plánem plavby. Druhý den po vyplutí si krásně zaplachtíte, můžete zakotvit v liduprázdné zátoce s koupáním a sluněním na palubě, prostě krásný zážitek z plavby spojen s relaxací třeba u sklenky dobrého vína nebo piva. Zde můžete přespat a věřte, není nad to mít při troše štěstí celou noc zátoku jen pro sebe. Za dva dny proplujete převážnou část Lipenské přehrady a navíc si můžete osvojit základy jachtingu a vyzkoušet si řídit plachetnici. Takový to zážitek Vás určitě pozitivně naladí a odpočinete si od všedních starostí dnešního uspěchaného života. Tento zážitkový balíček je vhodný i pro páry a novomanžele. Nejen v tomto případě se přes noc může kotvit u mola, kapitán na noc odchází a vy si můžete v soukromí užít spánku a klidného, ničím nerušeného večera.

 

Délka

2 dny - od pátku 18:00 do neděle 17:00

 

Lokalita

Lipno, vyplouvá a vrací se z moderního mola v malebné zátoce ve Frymburku.

 

Počet osob / cena

2 os. / 7 900,-

3 os. / 7 900,-

4 os. / 7 900,-

 

Storno poplatek:

Úplné zrušení rezervace více než 5 pracovních dnů před termínem - 50% ceny

5 pracovních dnů a méně  - 100% ceny

Po dohodě jsme schopni přesunout termín nejpozději však 24 hodin před začátkem samotného zážitku a to tak, že sami určíme několik volných termínu, ze kterých si muže klient vybrat.

 

Sezóna / počasí

Od 1.5. do 30.9.

Květen a září je převážně větrno s chladnějším počasím, ideální pro adrenalinový ja létě fouká převážně slabý vánek a podmínky jsou spíše na koupání, ideální relaxace. Plavíme se za každého počasí, vyjma trvalého deště a větru o síle nad 15m/s.

 

Balíček obsahuje

Aperitiv na přivítanou,láhev sektu nebo vína,káva, čaj.

Pobyt na lodi s kompletním vybavením např. záchranné prostředky, vařič+líh, splachovací WC, atd., kompletní zázemí přístaviště WC, sprchy, parkoviště, a veškerý servis na molu.

Služby kapitána.

Pohonné hmoty.

 

Balíček neobsahuje

Dopravu do přístavu, stravu, lůžkoviny, lidé si většinou vozí deky, spacáky.

 

Oblečení

Mějte na paměti, že může celý den svítit slunce pak se hodí opalovací krém, sluneční brýle, pokrývka hlavy nejlépe s kšiltem a samozřejmě plavky, v opačném případě uvítáte nepromokavou bundu a kalhoty, boty, nejlépe s bílou podrážkou.

 

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení věkové hranice, průměrná pohybová zdatnost (zvládne to každý). Za děti do 18 let nesou plnou odpovědnost rodiče.

 

K balíčku je možné přiobjednat

Pití na lodi - pivo, víno, limo, lehké občerstvení formou obložených talířů.

 

Zajímavosti v okolí

Městečko Llpno nad Vltavou s letní bobovou dráhou a lanovým parkem, a krytým bazénem vzdálené 7km autem nebo na kole či kolečkových bruslích po cyklostezce kolem Lipna.

Nádherné městečko Český Krumlov s okouzlující architekturou a spoustou památek (v seznamu UNESCO).

Čertova stěna mezi Loučovicemi a Vyšším Brodem.

Rozhledna Vítkův kámen na kopci Svatý Tomáš.